fbpx

Seks në dritare, çifti bie nga kati i tretë, vdesin të dy

Një djalë dhe një vajzë kanë humbur jetën sot në qytetin Wuhan në Kinë, pasi kanë rënë aksidentalisht nga kati i tretë i një pallati.

Sipas policisë lokale, çifti po kryente marrëdhënie seksuale të mbështetur në dritare, kur papritur xhami është thyer dhe ata kanë përfunduar në tokë.

Dëshmitarët okularë tregojnë se ata ranë nga dritarja të përqafuar, ndërsa fotografia ku duken të pajetë në tokë, po bën xhiron e botës në internet.

Sipas mediave lokale, dritaret e pallatit ku ndodhi ngjarja janë të një cilësie tepër të ulët dhe xhamat e tyre mund të thyhen lehtësisht.

Lajme të ngjashme

Back to top button