fbpx

Vjedhje e rënd në Bardovc të Shkupit

Një hajdut i panjohur në mbrëmjen e kaluar në Bardovc ka hyrë dhunshëm në shtëpinë e S.D (48) dhe ka marr sende me vlerë prej 5.
860 euro.

Sipas policisë, hajduti ka vjedhë një armë “zborevka”, të cilën viktima e ka poseduar me leje, dy korniza dhe paket me 25 plumba, flori, stoli të ndryshme dhe denarë, që të gjithë arrijnë vlerën prej 350 mijë denarëve.

Kryerësi i vjedhjes është në arrati.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close