fbpx

Autobusi përplaset me veturën te udhëkryqi afër Mavrovkës (Foto)

Sot në mëngjes rreth orës  9 te udhëkryqi i bulevardeve ‘Goce Dellcev” dhe “Stiv Naumov”, në afërsi të qendrës tregtare “Mavrovka”, autobusi i linjës publike është ndeshur me veturën e tipit “Fiat Punto” me traga të Shkupit.

Vetura i ka ndërprerë rrugën autobusit, duke kaluar nga njëra anë e rrugës në tjetrën.

Deri më tani raportohet për të lënduar, ndërsa policia bënë hetimin e ngjarjes.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close