fbpx

Gjen bombë nga Lufta e parë botërore në oborrin e shtëpisë

Bombë nga Lufta e dytë botërore ka gjetur një person në kopshtin e tij.

Sipas policisë të shtunën rreth orës 11 në fshatin Sopotnicë të Demir Hisarit në oborrin e shtëpisë L.LL (40) ka gjetur një bombë ta pa eksploduar nga Lufta e parë Botërore.

Policia ka marr bombën dhe tani po kryen hetime.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close