fbpx

Ilir Meta, Ramush Haradinaj dhe plot politikanë tjerë në dasmën e djalit të Fatmir Limajt (Foto)

Djali i Fatmir Limajt, Durimi para disa dite i dha fund beqarisë, por në dasmën e tij kishte disa të ftuar special.

Ilir Meta, Ramush Haradinaj dhe disa politikanë të tjerë kanë marrë mundin që të vinë në dasmën e Durim Limaj, djalit të Fatmir Limajt, transmeton Express.

Dasma u mbajt para disa dite dhe në të morën pjesën një numër i madh i personaliteteve të politikës të Kosovës dhe Shqipërisë.

Ilir Meta dhe politikane tjere
Ilir Meta dhe politikane tjere
Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close