fbpx

Ja momenti kur u sulmua Unikkatili në koncert (Video)

Këngëtari i njohur me emrin e artit “Unikkatil” është sulmuar me shishe gjatë një koncerti që ka patur në Zvicër.

Me këtë rast, Unikkatil e ftoi në skenë atë person që e goditi, dhe me mirësjellje e ktheu sërish në mesin e publikut.

Mësohet po sapo ka dalë nga koncerti, eksorda e Unikkatil është sulmuar nga fansa të pakënaqur.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close