fbpx

Shkoni se si vishen tri nga politikanet kosovare (Video)

Shpesh politikanet femra kritikohen edhe për dukjen e tyre. Ka shumë prej tyre që ia huqin në veshje, por ka edhe nga ato që vishen mjaft me stil.

3 nga politikanet që ka zgjedhur Klan Kosova të prezantoj në emision “Prive” konsiderohen se vishen mjaft mirë.

Ato janë, Alma Lama e LDK-së, Blerta Deliu e PDK-së dhe Meliza Haradinaj nga AAK-ja.

Vlerësoni vetë përmes duke shikuar videon:

Lajme të ngjashme

Back to top button