fbpx

Angela Martini po “chillit” në Krujë

Modelja shqiptare e cila ka famë botërore dhe që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, së fundmi është duke qëndruar në Tiranë.

Angela Martini duket se po i shijon në maksimum bukuritë e vendit të saj, e sidomos asaj të Krujës.

‘Chilling in Kruja’, ka shkruar ajo në Facebook, duke ia bashkangjitur edhe një fotografi që tregonte atë duke pushuar.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close