fbpx

Rita e tepron, me të brendshme del nëpër klube

Rita Ora ka kaluar dhe një tjetër natë jashtë në Chilern Firehouse në qendër të Londrës. Ajo padyshim që spikat me veshjen e saj të veçantë dhe më trendi të momentit ku dhe këtë radhë nuk bëri përjashtim.

Ajo shfaqet e veshur më një kostum Moschino i tëri prej rrjete ku mund të dalloheshin shumë qartë të brendshmet ngjyrë të zezë.

Lajme të ngjashme

Back to top button