fbpx

Dafina Zeqiri e “kall”, Rinora 4

Këngëtarja seksi, Dafina Zeqiri, mbrëmë ka mbajtur një mbrëmje në diskoteken “Rinora 4” në Cyrih të Zvicrës.

Zëri i ëmbël i Duffyt, dhe fansat e shumtë të këngëtares në fjalë, bënë që atmosfera të jetë mëse e mrekullueshme.

Si duket, Duffy, po rikthen famën e dikurshme, duke vazhduar të jetë njëra ndër këngëtaret më “in” në trojet shqiptare./Indeksonline/

Lajme të ngjashme

Back to top button