fbpx

Tre dyqane dhe një librari janë përfshi nga zjarri në Çair

Tre dyqane dhe një librari janë kapluar nga zjarri të shtunën në mbrëmje në Çair. Siç informuan nga Ministria e punëve të brendshme, mbrëmë rreth orës 23 në rr. “Gjorgji Pop Hristov”, disa persona të panjohur i kanë vënë flakën një dyqani të zbrazët.

Nga zjarri janë kapluar edhe dy dyqane të tjera dhe një librari. Zjarri është lokalizuar dhe policia ka ndërmarrë masa për ndriçimin e rastit.

Lajme të ngjashme

Back to top button