fbpx

Pato, ideja e çmendur e Juves

Juventusi ka një ide të çmendur për përforcimin e sulmit. Eshtë Alexandre Pato emri që intrigon merkaton e bardhezinjve dhe Marotta ka ndërmend të negociojë me Corinthians që ka në zotërim kartonin e brazilianit.

Conte nuk i diskuton aftësitë e Patos por ka dyshime vetëm në anën fizike të lojtarit dhe formula për ta afruar do të jetë huazim me të drejtë blerjeje.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close