fbpx

Ronela së shpejti me këngë të re

Këngëtarja nga Shqipëria, Ronela Hajati, së shpejti do të sjellë këngën e re e cila do të jetë bashkëpunim ndërmjet kësaj dhe reperin të grupit Tingulli 3nt Agonit, apo si e quan ai vetën Agon Amiga.

Ajo në një postim në rrjetin social ‘Instagram’ ka postuar një foto ne të cilën shihej ajo gjatë një pjese të xhirimeve të klipit, e mbishkrimi afër fotos ishte goxha i fort “A! Sorry bitches…. but this is our year!BabaStars, neëvideo” (A, me falni k…por ky vit është i joni! BabaStars, video të re ). Dihet qe Ronela është pjesë e produksionit ‘Babastars’

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close