fbpx

Ermali dhe 2Ton vijnë me ‘emocion’ (Video)

E në këto ditë të nxehta vere, yjet e estradës sonë nuk kanë të ndalur. Ermal Fejzullahu dhe reperi 2Ton kanë sjellë bashkëpunimin e tyre që titullohet “Emocion”.

Muzika e kanë bërë Zzap&Chriss, ndërsa vet këngëtarët e kanë bërë vijën melodike të saj.

Videoklipi është realizuar nga Imagine Films./ Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button