fbpx

Horoskopi ditor, e enjte 30 janar 2020

Dashi

Nuk do jeni ende gati sot ta falni atë qe keni ne krah dhe do qëndroni pak larg njeri-tjetrit. Ne mbrëmje ka shume gjase qe te jete partneri qe do iu afrohet. Beqaret duhet te tregohen realiste dhe te mos kërkojnë persona perfektë. Te gjithë e kane nga një te mete. Financat duhet t’i menaxhoni me shume kujdes. Gabimi me i vogël do ju rrezikoje se tepërmi.

Demi

Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë një nga ditët me te veçanta te javës. Gjithçka do ju realizohet si me magji kështu qe nuk do keni për çfarë te merakoseni. Beqaret duhet te pranojnë ftesat para se ata persona te fillojnë te joshin te tjerë. Ne planin financiar do kaloni një krize goxha te vështirë. Do ju duhet ndihme e miqve për t’ia dale.

Binjaket

Planetët do jene pozicionuar keq sot ne jetën tuaj ne çift dhe gjerat nuk do ecin aspak si duhet. Priten mosmarrëveshje te njëpasnjëshme. Beqaret do kenë shume pëlqime dhe nuk do dine se ke te zgjedhin. Ne planin financiar vetëm me përkujdes dhe maturi do mund t’i zgjidhni problemet qe ju kishin dale. Do jeni ne humorin e duhur.

Gaforrja

Do jeni shume idealiste sot ne jetën tuaj ne çift dhe kjo do jete pike e dobët. Qëndroni me këmbë ne toke nëse nuk doni te keni vështirësi. Beqaret ka shume mundësi te gjejnë personin e përshtatshëm ne ambientin e punës. Financat do dini si t’i menaxhoni ne mënyrë qe te mos keni probleme. Situata do jete goxha e qëndrueshme.

Luani

Duhet te bëni shume lëshime sot ne jetën tuaj ne çift ne mënyrë qe lidhja me partnerin te përmirësohet. Shtojini dozat e imagjinatës dhe provoni gjera te reja. Beqaret do ndihen si te përhumbur dhe nuk do dine çfarë te bëjnë me pare. Ne planin financiar ka rrezik te bëni çmenduri dhe te përballeni me probleme goxha serioze. Beni kujdes!

Virgjeresha

Pas një periudhe paksa delikate për jetën tuaj ne çift, sot me ne fund do i kuptoni gabimet qe keni bere dhe do mundoheni ta ndryshoni situatën. Beqaret do realizojnë takime mbresëlënëse te cilat do ua ndryshojnë te ardhmen. Ne planin financiar do duhet ta shtrëngoni pak rripin ne mënyrë qe te mos keni probleme serioze.

Peshorja

Do jeni sensuale sot ne jetën tuaj ne çift dhe do e mbani me afër atë qe keni ne krah. Do i shprehni edhe me tepër ato qe ndjeni. Beqaret duhet te tregohen shume te matur sepse do ketë persona qe do kërkojnë te tallen. Ne planin financiar duhet te përballeni me problemet ji ti anashkaloni ato. Situata mund te ndërlikohet edhe me tepër nëse i lini pas dore.

Akrepi

Dite goxha e vështirë kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ju duhet te përballeni me sfida te mëdha dhe do merrni vendime me rëndësi. Beqaret do ndihen mire ne praninë e miqve dhe nuk do bëjnë asnjë lëvizje për te ndryshuar status. Ju e dini me mire çfarë te bëni. Buxhetin do e ekuilibroni sa hap e mbyll sytë. Do e gjeni çelësin e duhur për t’u qetësuar.

Shigjetari

Dite shume me e favorshme për beqaret sesa për te dashuruarit kjo e sotmja, Pritet qe takimet qe do realizoni te jene mbresëlënëse dhe fantastike. te dashuruarit do kenë një dite shume te zakonshme dhe pa asgjë te veçante. Financat nuk do jene shume te mora. Do shpenzoni shume marramendëse vetëm për t’ia bere qejfin vetes dhe kjo do jete shkatërruese.

Bricjapi

Do jeni shume te privilegjuar gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe do kaloni momente fantastike pranë partnerit tuaj. Beqaret do fillojnë aventura te shkurtra, por qe do ju sjellin kënaqësi pa fund. Kjo ne fakt është ajo qe ata kane dëshiruar. Ne planin financiar do jeni me shume fat dhe do e stabilizoni shume shpejt situatën. Do jeni shume me te qete.

Ujori

Po nuk u treguar te matur me xhelozinë do keni probleme serioze gjate kësaj dite. Partneri nuk do jete shume i duruar dhe as ne humor për t’iu duruar. Për beqaret nuk do ndodhe asgjë e veçante. Merrini gjerat si t’iu vijnë. Marsi dhe Jupiteri mund te sjellin probleme financiare. Nuk do dini se çfarë hapash te hidhni për ta stabilizuar gjendjen.

Peshqit

Venusi do e favorizoje mjaft sot jetën tuaj ne çift. Do e forconi bashkëpunimin me njeri-tjetrin dhe çdo gjë do ju shkoje me se miri. Planet e menduara duhet t’i diskutoni me partnerin. Beqaret do realizojnë takime te mrekullueshme qe mund te çojnë ne lidhje te qëndrueshme. Buxheti do jete i qëndrueshëm, por nuk duhet te shpenzoni shifra te mëdha.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close