fbpx

Shtetasja Gjermane lëndohet në magjistralen Veles-Shkup

Një shtetase gjermane është lënduar nga një aksident trafiku në rrugën magjistrale Veles-Shkup.

Aksidenti ka ndodhur nga përplasja e një furgoni ‘Mercedes’ me targa të Shkupit dhe dy automjeteve ‘Golf’ njëri nga Shkupi dhe tjetri me targa të Ohrit.

Në aksident është lënduar 55 vjeçarja shtetase e Gjermanisë G.F.B e cila qëndronte në Shkup. Ajo është dërguan në Qendrën shëndetësore në Veles ku edhe është mjekuar.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close