fbpx

Tuna pret fëmijën e saj të parë?

Sipas faqes së njohur “Artistët shqiptar” këngëtarja Tuna është shtatzënë dhe po pret fëmijën e saj të parë me reperin Cozman.

Çifti që ka më shumë se një vit sëbashku do bëhen së shpejti prindër të një fëmijë.

Urimet e shumta kanë shkuar për këtë çift kaq të dashur për publikun shqiptar duke marrë komente dhe përqime pafund.

Ky lajm sipas “Artistët Shqiptar” është i dhënë nga nje burim i afërt dhe shumë i sigurtë./ Oranews/

Lajme të ngjashme

Back to top button