fbpx

Brazil 2014: Ja ndeshjet e sotme

21 Qershor / E Shtunë

Argjentina

18:00

Irani

Estadio Mineirao, Belo Horizonte
21 Qershor / E Shtunë

Gjermania

21:00

Gana

Estadio Castelao, Fortaleza
22 Qershor / E Diell

Nigeria

00:00

Bosnja dhe Hercegovina

Arena Pantanal, Cuiaba
Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close