fbpx

Mot me vranësira, diell pasdite

Sot do të mbretërojë mot me vranësira, pasdite me diell.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 19 deri 29 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 28 gradë celsius.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close