fbpx

​Kur ushtrojnë Nora dhe Roberti

Të dytë janë të njohur për fizikun e tyre të formësuar. E pse janë në këtë formë tregon puna e tyre dhe dashuria që këta kanë për palestrën.

Këngëtarja Nora Istrefi, për të cilën debatohet shumë për linjat e përsosura që ka, ka postuar një fotografi në Facebook, ku shihet krahë të dashurit të saj Robertit, të gatshëm për palestër.’ Gym Time’ shkruan Nora./ GazetaExpress

Lajme të ngjashme

Back to top button