fbpx

Nga një aksident vdes i riu në Ohër

Një djalë i moshës 19 vjeçare ka ndërruar jetë në aksidentin e trafikut që ndodhi mbrëmë në fshatin Podmole, në Ohër.

Aksidenti ka ndodhur pasi djaloshi ka dalë nga rruga dhe është përplasur me shtyllën e betonit, ndërkohë që pasi makina goditi shtyllën, automjeti ka marr flakë dhe është djegur shoferi. Raportohet se shoferi si pasojë e lëndimeve të rënda nuk ka mundur të largohet nga makina ”Skoda”.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close