fbpx

Përplasen dy vetura në Tetovë (FOTO)

Sot në orët e mëngjesit dy vetura janë përplasur me njëra tjetrën para qendrës teknike në Tetovë.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, ndërsa nuk vërehet për ndonjë të lënduar.

Gjatë ditës priten të dhëna më të detajuara nga policia e Tetovës.

Aksident Tetove

 

Zëdhënësi i policës së Tetovës, Marjan Josifovski, thotë për Portalb se në rrugën “Vidoja Smileski Bato, ka ndodhur një aksident në mes dy veturave dhe ka pasur dëme të vogla material. Vozitësin në vend të ngjarjes janë marrë veshtë në mes veti sipas asaj që quhet “Raport Evropian”.

 

Aksident Tetove Aksident Tetove

Lajme të ngjashme

Një koment

Back to top button