fbpx

Mot i ndryshueshëm, pasdite me shi dhe bubullima

Moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme me periudha diellore, ndërsa pasdite vende vende jostabil me reshje të rrëmbyeshme të shiut, bubullima dhe erë e përforcuar.

Temperatura prej 18 deri 28 gradë Celsius. Në Shkup mot me vranësira të ndryshueshme me periudha diellore, pasdite vende
vende jostabil me reshje të rrëmbyeshme të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar.

Temperatura deri 26 gradë Celsius. Të shtunën në pjesët perëndimore do të ketë reshje lokale të shiut, ndërsa në
dy ditët në vijim do të jetë stabil me rritjen të temperaturës ditore.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close