fbpx

Ziadin Sela vazhdon iniciativën për demokratizim të PDSH-së, nesër në Saraj

Kryetari i Strugës, Ziadin Sela nesër do të takohet me banorët e fshatit Saraj në kuadër të iniciativës së tij për demokratizim të Partisë Demkratike Shqiptare.

Takimi do të mbahet në shkollën fillore “Dituria” në këtë fshat në ora 20.00.

Takimet e Selës do të vazhdojnë gjatë muajve të ardhshme me qytetarë dhe anëtarët e simpatizantët e PDSH-së që mbështesin synimin e tij për koncept dhe udhëheqësi të partisë opozitare. Sela ka thënë se iniciativa e tij nuk ka për qëllim që të shpallë atë për lider atë, por demokratizimin e partisë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close