fbpx

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Veç Edhe Ka Njo” Nga Baboo Darabuka (Video)

Baboo Darabuka, DJ Benity dhe Mimoza Shkodra kanë sjellë këngën më të re me titull “Veç edhe ka njo” me tekst nga Rozana Radi dhe kompozim të Florent Boshnjakut. Videoklipi është punuar nga Asha. 

Baboo Darabuka, DJ Benity dhe Mimoza Shkodra “Veç edhe ka njo”
Baboo Darabuka, DJ Benity dhe Mimoza Shkodra “Veç edhe ka njo”

Përveç kësaj kënge, Babo Darabuka dhe Dj Benity planifikojnë që gjatë këtij sezoni veror të lansojnë edhe një videoklip të ri si dhe të përfundojnë punën për albumin e ri, i cili do të jetë i dyti për ta. 

Baboo Darabuka, DJ Benity dhe Mimoza Shkodra “Veç edhe ka njo”
Baboo Darabuka, DJ Benity dhe Mimoza Shkodra “Veç edhe ka njo”

“Planifikojmë së shpejti të kemi edhe një klip të ri, i cili planifikohet të dalë në fillim të korrikut. Po ashtu, kemi plane për ta lansuar edhe albumin e dytë ketë vit”, ka thënë DJ Benity.

 

 

 

 

Lajme të ngjashme

Back to top button