fbpx

Nga moti i keq druri bie mbi veturë (FOTO)

Moti i keq që dje kaploi Maqedoninë bëri rrëmujë në lagjen e Kisella Vodës në Shkup.

Për shkak të shiut dhe erës, në rrugën Gjorgjia Dimitrov një dru dhe një shtyllë elektrike kanë rënë mbi një veturë.

druri bie mbi veturë

druri bie mbi veturë

druri bie mbi veturë

druri bie mbi veturë

Lajme të ngjashme

Back to top button