fbpx

Kamerunasit edhe humbën edhe u rrahën

Nuk ishte turpëruese për Kamerunin vetëm disfata 4:0 ndaj Kroacisë. Kur skuadra po e përjetonte debaklin në fushë, më së paku i duhej konfrontimi që iu ndodhi dy bashkëlojtarëve.

Assou Ekoto dhe Moukandjo u përkujdesen për turpin e lojës duke u përleshur në fushë. Webo u hyri në mes për të mos lejuar thellimin e turpit.

Lajme të ngjashme

Back to top button