fbpx

Mot me vranësira dhe shi

Moti në Maqedoni sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme, me reshje të rrëmbyeshme të shiut.

Temperatura do të lëvizë prej 17 deri në 28 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë i ngjashëm, me temperaturë deri në 23 gradë Celsius.

Të premtën dhe të shtunën reshjet do të lokalizohen.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close