fbpx

Beyonce hedh në treg parfum me emrin e saj

Beyonce i ka munguar skenës së muzikës me potencën e saj shpërthyese. Por, këngëtarja është rikthyer me parfumin që mban emrin e saj “Beyonce”. Ajo i ka vënë logon “Heat Wild Orchid” setit të saj fotografik dhe ambalazhit të aromës. Beyonce ka pozuar me një fustan madhështor, me copa të tejdukshme të gjata që ngjajnë si flatra pas trupit të saj duke kontrastuar me njëra tjetrën ngjyrën e zezë dhe pink të orkidesë. Ndërsa flokët 32-vjeçarja i ka mbledhur pas kokës me një tualet minimal. Parfumi do të vijë në muajin gusht dhe kushton £24.99.

Parfumi i ri i Beyonce “Heat Wild Orchid”
Parfumi i ri i Beyonce “Heat Wild Orchid”

Lajme të ngjashme

Back to top button