fbpx

Formacionet zyrtare: Kameruni – Kroacia

Këto janë formacionet startuese të Kroacisë dhe Kamerunit. Loja fillon në mesnatë

Cameroon: Itandje, Assou-Ekotto, Nkoulou, Song, Moukandjo, Aboubakar, Choupo Moting, Chedjou, Mbia, Enoh, Matip.

Croatia: Pletikosa, Pranjic, Perisic, Corluka, Lovren, Rakitic, Modric, Srna, Mandzukic, Olic, Sammir.

Lajme të ngjashme

Back to top button