fbpx

Horoskopi ditor, e hënë 27 janar 2020

Dashi

Ka shume mundësi qe qielli i dashurisë te jete i mbushur me re gjate kësaj dite. Asgjë nuk do shkoje si e kishit menduar dhe debatet do jene te pafundme. Beqaret ka shume gjasa te flirtojnë me dike dhe te fillojnë edhe aventura kalimtare. Financat do jene problematike. Do ju duhet shume kujdes dhe përqendrim ne mënyrë qe ta stabilizoni shpejt situatën.

Demi

Jeta ne çift do jete me e qete sot. Do i kaloni te gjitha vështirësitë një e nga një dhe do ndiheni me mire se me pare. Beqaret do marrin ftesa te shumta nga miqtë e ngushte dhe do argëtohen me ta. Nuk do kenë as kohe te mendojnë për dashurinë. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire. Shpenzoni me maturi qete mos gjendeni ne vështirësi.

Binjaket

Do keni me shume se kurrë nevoje sot për ngrohtësinë e partnerit dhe ai me shume gjase do ua plotësojë dëshirat. Priten momente shume te këndshme. Beqaret nuk do e vuajnë me vetminë sepse një person do behet shume shpejt pjese e jetës se tyre. Ne planin financiar duhet treguar kujdes edhe nëse situata është e qëndrueshme. Investimet lërini për me vone.

Gaforrja

Përmirësime te mëdha do ketë sot ne jetën tuaj ne çift. Do i shihni gjerat me shume qartësi dhe do merrni edhe vendime te rëndësishme. Beqaret do kenë dashuri platonike dhe fatkeqësisht asgjë konkrete. Financat duhet t’i menaxhoni me maturi. kërkoni ndihmën e familjareve nëse vete nuk arrini dot ta stabilizoni situatën. Ata do ju gjenden pranë.

Luani

Çdo gjë do jete perfekte sot ne jetën tuaj ne çift. Do merrni vesh me se miri me partnerin dhe do bëni plane për te ardhmen. Beqaret do e gjejnë me ne fund shpirtin e tyre binjak dhe do fillojnë një etape te re. Shume gjera do jene ndryshe ne jetën e tyre. Ne planin financiar do ketë goxha vështirësi. Nuk do arrini dot ta mbani te stabilizuar gjendjen.

Virgjeresha

Partneri juaj do jete i mbushur me pune gjate kësaj dite dhe nuk do ju përkushtohet aq sa duhet. Tregohuni te kuptueshëm nëse nuk doni te keni probleme. Beqaret do ndihen mire ashtu si janë dhe nuk do kërkojnë me ngulm një person qe ta kenë ne krah. Situata financiare do jete shume me e mire se kohet e fundit. Do kryeni edhe transaksione.

Peshorja

Dite shume e zakonshme dhe pa ndonjë gjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Merrini gjerat si t’iu vijnë pa u shqetësuar për te ardhmen. Beqaret do fiksohen pas gjendjes financiare te disa personave dhe do kërkojnë t’i bëjnë për vete. Do jeni me te organizuar dhe do merrni disa vendime te rëndësishme ne planin financiar.

Akrepi

Qielli i dashurisë do jete i kontrastuar gjate kësaj dite. Nuk do merreni vesh si duhet me atë qe keni ne krah dhe situata do jete shpeshherë delikate. Kujdes! Beqaret nuk do e durojnë dot me vetminë dhe do bëjnë çdo lloj sakrifice vetëm për ta ndryshuar situatën. Ne planin financiar tregohuni te matur ne mënyrë qe te shmangni problemet serioze.

Shigjetari

Do keni debate te forta sot me atë qe keni ne krah dhe atmosfera ka gjasa te nxehet me shume sesa mendonit. Mos u tregoni kokëfortë dhe pranoni qe here pas here te bashkëpunoni. Beqaret do i kushtojnë me tepër rëndësi vetes dhe nuk do e kenë mendjen tek dashuria. Ne planin financiar do keni probleme po rrezikuat me shpenzimet.

Bricjapi

Ne përgjithësi jeta juaj ne çift do jete mjaft e qëndrueshme. Asnjë dhe askush nuk do mund te ndërhyjë dhe t’ua prishe çastet harmonike. Beqaret ka mundësi te gjejnë një person te veçante me te cilin do bien ne dashuri menjëherë. Ne pune do e keni paska te vështirë por deri ne mbrëmje do arrini t’i zgjidhni te gjitha problemet. Do jeni te qete.

Ujori

Do keni shume angazhime familjare sot dhe nuk do keni kohen e përshtatshme për t’ia kushtuar atij qe keni ne krah. Edhe çastet intime do mungojnë. Për beqaret ka shume mundësi qe një miqësi e vjetër te shndërrohet ne diçka me tepër. Ne planin financiar do ketë ndryshime pozitive fale ndihmës se familjareve. Përfitoni për te shlyer edhe borxhet.

Peshqit

Sot do futeni ne një faze mjaft delikate ne jetën tuaj ne çift. Do diskutoni për temat e nxehta dhe mund te keni edhe ndonjë mosmarrëveshje. Beqaret do kenë një dite te qete. Nuk do mungojnë takimet me persona te rinj, por nuk do ketë as ndonjë fillim lidhjeje. Te ardhurat do i përmirësoni vetëm nëse tregoheni te kujdesshëm me shpenzimet

Lajme të ngjashme

Back to top button