fbpx

Formacionet zyrtare: Australi–Holandë

Australia dhe Holanda i kanë publikuar formacionet zyrtare me të cilat do ta nisin ndeshjen e sotme.

Australia: Ryan, Davidson, Cahill, Spiranovic, Leckie, Oar, Jedinak, McKay, McGowan, Wilkinson, Bresciano.

Holanda: Cillessen, Vlaar, De Vrij, Martins Indi, Blind, De Jong, Janmaat, De Guzman, Van Persie, Sneijder, Robben./ Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button