fbpx

Vetedorezohet Adil Kamza, replikon Live ne A1 REPORT me kryepolicin Didi (VIDEO)

Adil Kazma, pjesë e kësaj liste, i shoqëruar nga bashkëshortja dhe nëna e tij, kanë shfrytëzuar në transmetimin maratonë të A1Report mbërritjen e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit Artan Didi, për të replikuar për emrin e tij në këtë listë.

Pas kësaj ai është vetëdorëzuar live duke u shoqëruar nga makinat e policisë drejt komisariatit të Gjirokastrës./ Shqiptarja

Lajme të ngjashme

Back to top button