fbpx

Edhe Kosova po e “rritë” një Irina Shayk (Foto)

Aurora Sadikaj është emri i vajzës bukuroshe që në të ardhmen mund të jetë Irina Shayku e Kosovës.

Studentja e re ngjason shumë me bukuroshen ruse, krahasim të cilin ia bëjnë shpesh shoqëria live dhe në rrjete sociale. Bukuroshja 19 vjeçare ngjason me fytyrën e bukur të Irinës, por që ndjekë edhe stilin e saj.

Se kush do të jetë Cristiano Ronaldo i Aurorës, kjo gjë mbetet të shihet, por Istogu mund të krenohet me bukuroshen e radhës./Indeksonline/

Aurora Sadikaj

Aurora-Sadikaj2-1403081815

Lajme të ngjashme

Back to top button