fbpx

Vogëlushja përlotet përderisa ndëgjon muzikën (VIDEO)

Prindërit e një vogëlushe 2-vjeçare vunë re se vajza e tyre ishte shumë emotive ndaj muzikës dhe ndaj në një rast të tillë vendosën ta filmojnë atë duke na sjellë një video fantastike.

Video nis me zërin e nënës së 2-vjeçare që i thotë nëse ka dëshirë që të dëgjojë “Feels Like Home”, një këngë e Chantal Kreviazuk. Vogëlushja i përgjigjet pozitivisht, por menjëherë pasi nisin tingujt e pianos, nis edhe përlotja e saj.

Kur e ëma i thotë të ndalojë, vogëlushja e përlotur i përgjigjet po menjëherë.

Lajme të ngjashme

Back to top button