fbpx

Dorëzohet i kërkuari nga policia Gate Mahmuataj

Gjatë operacionit të policisë së shtetit në Lazarat, një prej personave të kërkuar nga policia, Gate Mahmutaj është vetëdorëzuar mbrëjmen e sotme duke çuar në 7 numrin e personave të kërkuar nga policia e shtetit.

Në një postim në rrjetin social Facebook, ministri i brendshëm Saimir Tahiri shkruan:

“Dhe i 7-ti. Dorëzohet personazhi Gate Mahmutaj… Po u vjen radha të gjithëve. Krenar për Policinë e Shtetit”./ Tvklan.al

Lajme të ngjashme

Back to top button