fbpx

Meksika arrë e fortë për Brazilin

Meksika vazhdon të jetë “macja e zezë” e Brazilit. Janë bërë shumë vite që kur Meksika vazhdon të dominoi ndaj Brazilit, gjë që u konfirmua edhe sot.

Ndeshja përfundoi pa gola, edhe pse ishte ndeshje e bukur për sy dhe me plot raste. Neymar pati raste të mira në këtë ndeshje, por portieri meksikan, Guillerme Ochoa ishte heroi i Meksikës duke bërë pritje fantastike.

Brazili dhe Meksika vazhdojnë të jenë lidere në grup ma nga 4 pikë të tubuara pas dy ndeshjeve të para

Lajme të ngjashme

Back to top button