fbpx

Surpriza e Lazaratit! Policia zbulon vilën laborator të kanabisit (FOTO)

Në ditën e tretë të aksionit të policisë në Lazarat, policia ka mundur që të “pushtojë” një supervilë brenda së cilës ndodhej një laborator i vërtetë për përpunimin e lëndës narkotike, po ashtu dhe një sasi kanabis

Operacioni i policisë në Lazarat po vijon hap pas hapi duke kontrolluar çdo banesë për lëndë narkotike dhe drogë. Efektivat speciale në terren deri tani janë treguar të kujdesshme për të evituar edhe shkëmbimet e zjarrit me trafikantët në mënyrë që të mos ketë viktima nga ky operacion.

Në fotot e mëposhtme tregohen qartë sipërfaqja e tokës së mjellë me kanabis dhe thasët e mbushur me lëndën narkotike./ Shqiptarja.com

Policia zbulon vilën laborator të kanabisit

Policia zbulon vilën laborator të kanabisit

Policia zbulon vilën laborator të kanabisit 3

Lajme të ngjashme

Back to top button