fbpx

Horoskopi ditor, e diel 26 janar 2020

Dashi

Dite goxha e trazuar dhe e mbushur me mosmarrëveshje kjo e sotmja. Asgjë nuk ka për te shkuar ashtu si ju e kishit ëndërruar. Për beqaret ambienti do jete mjaft i përshtatshëm për te filluar histori dashurie. Përgatituni për ndryshime te mëdha. Ne planin financiar situata do vazhdoje te jete delikate. Nuk do arrini dot ta stabilizoni gjendjen dhe te shpenzoni aq sa doni.

Demi

Do keni dëshira te çmendura gjate kësaj dite ju qe jeni ne çift, por partneri nuk do arrije t’ua plotësojë dot te gjitha. Tregohuni te kuptueshëm dhe kënaquni edhe me pak. Për beqaret pritet te vijnë dashuri me shikim te pare. Do i shihni gjerat me një sy tjetër sot. Problemet financiare do fillojnë një e nga një te zgjidhen. Do jeni disi me te qete kur te shpenzoni.

Binjaket

Dite shume e qëndrueshme dhe aspak negative kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do kuptoheni edhe me shikime me partnerin dhe gjerat do ecin me se miri. Beqaret do marrin fryme lirisht sepse do e gjejnë personin e duhur. Ne planin financiar duhet te luftoni fort për ta ndryshuar sa me shpejt situatën. Gjendja mund te përkeqësohet tej mase po i late gjerat pas dore.

Gaforrja

Nëse jeni ne një lidhje, mos bëni gabim sot te joshni persona te tjerë sepse do e lëndoni tjetrin dhe do shkatërroni gjithçka te bukur qe keni ndërtuar. Beqaret nuk do e marrin as sot guximin dhe te dalin neper takime. Serish do mbeten vetëm. Ne planin financiar ka ardhur koha te bëni disa kufizime. Po nuk bëtë ekonomi sot situata do dale jashtë kontrollit.

Luani

Çdo gjë do jete shume e thjeshte për ju te dashuruarit sot. Do i shtoni dozat e komunikimit dhe gjerat do ecin ne rrugën e duhur. Beqaret duhet te tregohen me te hapur dhe te mos mbyllen ne vetvete. Vetëm ne këtë mënyrë mund te realizojnë takimet e duhura. Çështjet financiare do jene goxha delikate. Kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni.

Virgjeresha

Dite e mbushur me momente te lumtura kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni aq mire pranë atij qe dashuroni saqë nuk do doni te ndaheni për asnjë çast. Beqaret nuk do e ndiejnë nevojën e një personi ne krah dhe do mbeten me te njëjtin status. Ne planin financiar do jeni te vendosur ta përmirësoni situatën dhe me pak mund do ja dilni mbanë.

Peshorja

Marrëdhënia me partnerin do jete goxha e ngrohte gjate kësaj dite. Do gjeni fjalët e duhura për te ruajtur një komunikim te ngrohte dhe gjerat do ecin për mrekulli. Beqaret do takojnë persona interesante, por nuk do ndihen ende gati për te hedhur ndonjë hap me tej. Para se te shpenzoni reflektoni njëherë për gjendjen financiare ne te cilën ndodheni. Kështu do shmangni problemet.
Akrepi

Priten ndryshime drastike gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Partneri do ju surprizoje ne çdo moment dhe do ju beje te ndiheni sa me mire. Beqaret gjithashtu do kenë një dite harmonike dhe te mbushur me takime mbresëlënëse. Gjendja e financave do varet nga sjellja juaj kohet e fundit. Po keni shpenzuar pa mbarim do keni vështirësi te mëdha.

Shigjetari

Dite goxha e ndërlikuar dhe delikate kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do merreni vesh me partnerin dhe nga ana tjetër do këmbëngulni gjithë kohës qe te dale e juaja. Beqaret do vazhdojnë te njihen me disa persona, por pa arritur te konkretizojnë një lidhje. Financat do jene te mira. Do e keni me te lehte te kryeni shpenzimet e dëshiruara.

Bricjapi

Do jeni nostalgjike sot ju te dashuruarit dhe me shume gjase do mendoni për te kaluarën. Kjo do ju beje edhe me melankolike dhe here pas here do mërziteni. As partneri nuk do ju nxjerre dot nga ajo gjendje. Beqaret do marrin ftesa interesante nga disa persona qe i njohin. Financat do jene te mira kështu qe mund t’i kryeni shpenzimet e domosdoshme.

Ujori

Gjate kësaj dite duhet te tregoheni shume te kujdesshëm ne jetën tuaj ne çift. Nga momenti ne moment mund te ketë mosmarrëveshje te cilat do jete e vështirë te zgjidhen shpejt. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si janë prandaj nuk do kërkojnë dike ne krah. Plutoni do ju nxite te tregoheni te kujdesshëm me financat. Gjendja do jete e qëndrueshme.

Peshqit

Te dashuruarit me mire ta lënë veten te lire dhe t’i marrin gjerat si t’iu vijnë. Do ndihen edhe me mire. Ju beqaret do tërhiqeni mjaft sot nga një person i cili nuk është aspak i përshtatshëm, por qe do mundohet t’iu joshe me mënyrë te veçanta. Mundohuni te mos bini pre e tij. Financat do ua mbroje gjate gjithë kohës Jupiteri. Nuk pritet asnjë vështirësi.

Lajme të ngjashme

Back to top button