fbpx

Elvana Gjata nudo siç nuk e keni parë asnjëherë

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata është treguar gjithmonë konservatore dhe mjaft e kujdesshme për të mos treguar shumë nga hiret e saj.

Madje për tu admiruar mbetet fakti se ajo gjithmonë i ka shpëtuar syrit kureshtar të fotografëve.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button