fbpx

Norës i del “rastësisht” gjoksi jashtë (FOTO)

Derisa vera po afron, dhe temperaturat sa vijnë e ngriten, nxehtë bënë edhe për këngëtaren super seksi Nora Istrefi.

Në VFM, Istrefi fillimisht u paraqit me një fustan të gjatë, por më pastaj edhe e ndërroi, kjo pasi që në sallë temperaturat shënuan rritje.

Indeksonline, ju sjell foto të Norës, ku dukshëm, vërehet gjoski i saj, i cili qëllimisht qëndronte jashtë bluzës që Nora, kishte veshur./Indeksonline/

Norës i del "rastësisht" gjoksi jashtë
Norës i del “rastësisht” gjoksi jashtë

Lajme të ngjashme

Back to top button