fbpx

Kush është kjo këngëtare? (FOTO)

Këtë herë këngëtarja nga Shkupi Altuna Sejdiu ka habitur ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka publikuar një foto në të cilën nuk ka make-up. Këngëtarja ka shkruar në këtë foto se është duke u përkujdesur
për pamjen e saj të jashtme, pasi ishte duke realizuar edhe një trajtim.

Por kjo pamje e saj është mirëpritur nga fansat të cilët janë mësuar ta shohin Tunën gjithnjë të kuruar dhe në formë.

Lajme të ngjashme

Back to top button