fbpx

I dehur, ministri i fut duart koleges (Foto skandal)

Skandalet e ministrave dhe politikanëve grek nuk kanë të sosur për korrupsion dhe imoralitet. Fotoja po qarkullon në mediat greke shoqëruar me shumë debate të forta.

Ministri grek i Detarisë, Miltiadis Varvitsiotis është kapur nga mediat në një moment të sikletshëm gjatë pushimeve të fundjavës në ishullin Poros. Nga fotografia duket se ai është duke folur me disa miq të tijtë, por poshtë tavolinës ia ka futur duart vajzës që e shoqëron në gjendje të dehur.

I dehur, ministri i fut duart koleges
I dehur, ministri i fut duart koleges

Lajme të ngjashme

Back to top button