fbpx

Mot me vranësira dhe reshje të shiut

Sot do të mbretërojë mot i ndryshueshëm me vranësira, reshje të shiut dhe periudha me diell. Temperatura e ditës do të arrijë nga 20 deri 31 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 26 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close