fbpx

Horoskopi ditor, e shtunë 25 janar 2020

Dashi

Marrëdhënia ne çift do përmirësohet dalëngadalë gjate kësaj dite. Do ja kaloni me se miri pranë personit qe dashuroni dhe do ja shprehni pa dorashka çdo ndjenje. Beqaret do ëndërrojnë me shume sesa duhet dhe realiteti ka gjasa t’i zhgënjejë. Ekuilibri financiar nuk do tronditet edhe pse do shpenzoni me shume sesa zakonisht.

Demi

Shume persona do ju joshin gjate kësaj dite, por ju duhet te bëni çmos qe t’i rezistoni tundimit. Po rate ne grackën e tyre do e shkatërroni lidhjen qe keni krijuar prej kohesh. Beqaret nga ana tjetër duhet ta lënë veten te lire dhe te përfitojnë sa te mundin nga ftesat e do iu bëhen. Ne planin financiar do jeni te organizuar dhe nuk do i lejoni vetes çmenduri.

Binjaket

Perspektivat do jene shume te mira sot për jetën tuaj sentimentale. Pasion, kënaqësi dhe emocione pa mbarim. Beqaret do njihen me persona interesante dhe do fillojnë një histori te bukur dashurie. Gjithçka do jete edhe me e bukur tashme. Ne planin financiar do ketë goxha ndryshime pozitive. Do mundte shpenzoni më me qetësi sot.

Gaforrja

Edhe pse keni një lidhje te forte dhe qe prej shume kohesh, shmangni sot te merrni vendime te pamenduara te cilat mund ta cenojnë tjetrit. Tregohuni realiste. Beqaret do e kenë shume te vështirë ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Ka shume mundësi qe edhe sot te mbeten vetëm. Ne planin financiar mos nxitoni te kryeni shpenzime te pamenduara sepse do gaboni.

Luani

Do i hidhni poshtë sot te gjitha tabute qe keni pasur ne jetën tuaj ne çift dhe do dashuroheni ashtu si ta ndjeni. Dita do jete e bukur dhe plot ngjyra. Beqaret do jene me te disponueshem për te dale neper takime dhe do njihen me persona vërtet interesante. Ne planin financiar nuk do mund te shpenzoni aq sa dëshironi sepse gjendja do jete goxha delikate.

Virgjeresha

Dite shume pasionante dhe e veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Marsi do ju nxite ta surprizoni ne çdo moment partnerin dhe te bëni gjithçka qe ta nxehni sa me tepër atmosferën. Beqaret me mire t’i marrin gjerat si t’iu vijnë dhe te mos nxitohen te bëjnë zgjedhje. Financat do i mbani gjithë kohës te ekuilibruara dhe nuk do keni vështirësi për te shpenzuar.

Peshorja

Do ndiheni shume te lumtur sot ne jetën tuaj ne çift dhe do filloni te mendoni edhe për te ardhmen. Çdo sekonde do jete shume e bukur. Beqaret do jene te pafat dhe nuk do arrijnë te krijojnë as sot një lidhje. Mundohuni te qëndroni me pranë miqve dhe familjareve. Ne planin financiar do keni probleme serioze. Merrni sa me shpejt masa strikte.

Akrepi

Ne jetën tuaj ne çift gjithçka do shkoje si e kishit planifikuar. Te gjithë planetët do ju gjendjen pranë dhe do i shtojnë ngjyrat ne lidhjen qe keni krijuar. Edhe beqaret do jene me shume fat dhe do e gjejnë personin e përshtatshëm. Një etape e re do filloje sot për ta. Financat do jene gjithë kohës te ekuilibruara dhe aspak problematike. Do jeni shume me te qete.

Shigjetari

Yjet do e bekojnë lidhjen tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do merreni vesh për gjithçka me atë qe keni ne krah dhe nuk do ketë asnjë mosmarrëveshje. Beqaret duhet ta hapin zemrën dhe te bëhen gati për ndryshime te mëdha ne jetën sentimentale. Ne planin financiar ka ardhur koha ta riorganizoni buxhetin. Po i late gjerat pas dore do keni vështirësi.

Bricjapi

Planetët nuk do përzihen aspak sot me jetën tuaj ne çift dhe do ua lënë gjithçka juve ne dore. Po u treguar kërkues, kokëfortë dhe te bëheni si shefa do keni debate. Po u treguat tolerante dhe bashkëpunues gjerat do ecin për mrekulli. Beqaret ka rrezik te njihen me personin e gabuar. Mos bëni gabim te ecni me tej. Financat do jene mjaft te konsoliduara.

Ujori

Venusi do ju mbështesë fort sot ne jetën tuaj ne çift. Do i zgjidhni me qetësi edhe disa mosmarrëveshje te vogla qe keni pasur dhe do ndiheni me mire. Beqaret nuk do ndihen ende gati te fillojnë një histori dashurie edhe pse mundësitë janë te mira. Ne planin financiar nuk priten vështirësi. Do nënshkruani një kontrate pune qe do ju sjelle goxha te ardhura.

Peshqit

Do futeni ne një faze tjetër sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do ndiheni shume me te qete. Partneri do ua plotësojë te gjitha dëshirat dhe do ju beje te ndiheni mire. Beqaret duhet t’i shfrytëzojnë sa te munden ftesat qe do ju bëhen dhe te njihen mire para se te vazhdojnë me tej. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire. Kujdes me çdo shpenzim.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close