fbpx

Aksident në qendër të Shkupit, lëndohet një grua

Një grua është lënduar në aksidentin rrugor që ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të gjimnazit “ Josif Broz Tito” tek kryqëzimi i rrugëve ”Shën Kliment Ohridski”, dhe “Dimitrija Çupovski”.

Sipas informacioneve të MPB, një makinë markë “Jugo” me targa të Velesit ka përplasur një grua pran kalimit për këmbësor.

Kalimtarja menjëherë është transferuar në Qendrën Emergjente.

Lajme të ngjashme

Back to top button