fbpx

Kaltrina pret të lindë djalë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun e cila është në pritje të fëmijës së saj të parë e ka marr vesh gjininë e fëmijës që do ta ketë. Bëhet fjalë për këngëtaren, Kaltrina Selimi, e cila gjatë një prononcimi në një emision televiziv ka treguar se fëmija i saj i parë do të jetë djalë edhe pse ajo tani është në muajin e pestë të shtatzënisë.

Edhe pse shtatzëne asaj nuk i pengon aspak të merret me projektet e saj. Ajo dje ka lansuar videoklipin e saj të ri të titulluar ‘Të dua’, një projekt ndryshe nga ajo që jemi mësuar të dëgjojmë nga ajo. Ndryshe, këngëtarja ka thënë që këtë verë nuk do të jetë e angazhuar në asnjë koncert, por që do të pushojë dhe do ta presë lindjen e djalit që pritet të ndodhë në muajin tetor.

Lajme të ngjashme

Back to top button