fbpx

Debat me temë “Mjediset urbane – hapësirë për jetë të përbashkët”

Shoqata e Historianëve shqiptarë në Maqedoni sot në Librarinë e Çarshisë në Shkup, organizon debat me temë:”Mjediset urbane – hapësirë për jetë të përbashkët”.

Në këtë debat fjalime do të kenë deputetja Ermira Mehmeti, profesori universitar Vllado Popovski, Albert Hani dhe historiani Skender Asani.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close