fbpx

Adriani dhe Floriani lansojn hitin e verës (Video)

E kësaj radhe Adrian Gaxha dhe Floriani kanë lansuar një këngë pak më ndryshe nga ato që jemi mësuar ti shohim.

“Oj ti qik” titullohet kënga në të cilën janë gërshetuara shumë elemente të folkut.

Videoklipi është realizuar nga Entermedia./ Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button