fbpx

Horoskopi ditor, e premte 24 janar 2020

Dashi

Asgjë nuk do shkoje si e kishit menduar gjate kësaj dite madje debatet ne çift mund te jene edhe me te forta se zakonisht. Beqaret do jene mjaft realiste dhe nuk do mërziten nëse nuk e gjejnë as sot atë qe kërkojnë. Gjithçka ndodh për një arsye ne fakt. Me financat do jeni shume te zotet dhe do i menaxhoni me shume përkujdes te ardhurat.

Demi

Do i kaloni sa hap e mbyll sytë pengesat qe ju kishin dale ne lidhjen tuaj dhe do ndiheni disi me te qete. Partneri ka shume mundësi qe ne mbrëmje t’ua plotësojë disa dëshira. Beqaret nuk do i rezistojnë dot tundimit dhe do fillojnë një lidhje me atë qe do i propozoje. Financat do fillojnë dalëngadalë te kenë përmirësime fale strategjisë se mire qe keni ndjekur.

Binjaket

Marrëdhënia juaj me atë qe keni ne krah do jete goxha e mire sot. Do shprehni çdo gjë ashtu si do e ndjeni dhe jo do ju afroje me tepër. Beqaret do jene te vendosur ta bëjnë për vete personin qe kane kohe qe po e vështrojnë. Do jete e vështirë t’ia dalin ne fakt. Financat nuk do jene aq te mira sa për te filluar investime te mëdha.

Gaforrja

Jeta sentimentale e te dashuruarve do mbrohet gjithë kohës nga Venusi. Nuk do keni aspak mosmarrëveshje dhe asnjë problem. Nëse jeni beqare do mund te realizoni një takim impresionues i cili do ju beje t’i shihni gjerat me një sy tjetër. Ne plani financiar do jeni te detyruar te hiqni dore nga shpenzimet qe kishit menduar derisa gjendja te përmirësohet.

Luani

Do keni goxha probleme ne çift gjate kësaj dite te cilat vetëm me qetësi dhe maturi do mund t’i zgjidhni. Po filluat diskutimin me zë te larte do arrini ne përleshje te forta. Beqaret nuk do jene shume te qarte pe rate qe duan te bëjnë ne jetën sentimentale, prandaj me mire te presin edhe pak. Financat do përmirësohen fale një promocioni qe do merrni ne pune.

Virgjeresha

Do jeni me te disponueshem ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe do bëni gjithçka qe ai dëshiron. Do i mbushni edhe boshllëqet qe kishin ngelur kohe me pare. Beqaret do bien ne dashuri me një person te cilin as qe e kishin ëndërruar ndonjëherë. Ja qe gjerat ndonjëherë nuk ndodhin si i mendojmë. Financat do jene delikate duke qene se do shpenzoni pa u menduar.

Peshorja

Dite me e ekuilibruar se kurrë kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do merreni vesh për çdo gjë me partnerin dhe do bëni edhe disa zgjedhje. Për beqaret do ketë ndryshime rrënjësore. Përgatituni shpirtërisht për gjithçka. financat do jene te kënaqshme kështu qe mund te shpenzoni pa frike për gjerat me te domosdoshme.
Akrepi

Mos i mendoni gjerat me pesimizëm sot ne jetën tuaj ne çift sepse do i bëni dem vetes suaj dhe lidhjes qe keni dertuar. Çdo problem mund te kaloje me shpejt nëse tregoheni pozitive. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa asgjë te rëndësishme. Financiarisht do jeni ne një gjendje jo te mire. kërkoni sa me pare ndihme qe te mos e përkeqësoni akoma me shume gjendjen.

Shigjetari

Do jeni ne humor shume te mire gjate kësaj dite dhe gati për te bere ndonjë çmenduri te vogël me partnerin. Do shkoni neper vende qe nuk i kishit pare me herët. Beqaret do jene shume te ndjeshëm ndaj çdo propozimi, por do kenë frike te japin përgjigje. Gjendja financiare d jete goxha e mire. Do ndiheni te qete ne çdo moment te ditës.

Bricjapi

Tregohuni realiste ne jetën tuaj ne çift dhe mos u mërzitni nëse debatoni ne ndonjë moment me partnerin. Askush nuk ka një jete tërësisht te qete. Beqaret duhet te presin momentin e duhur për te bere deklarata sepse përndryshe do e humbasin atë qe pëlqejnë. Ne planin financiar asgjë nuk do ece si duhet, madje disa mezi do ja dalin.

Ujori

Venusi do i japë me shume shkëlqim jetës suaj ne çift gjate kësaj dite. Gjithçka do shkoje edhe me mire nga sa ju mendonit. Nëse jeni ende beqare nuk duhet t’iu besoni te gjithëve qe do ju vijnë rreth e rrotull, por me pare duhet te njiheni me ta. Ne planin financiar do jeni me shume fat, perverse do keni edhe energjinë e duhur për ta përmirësuar gjendjen.

Peshqit

Do kaloni momente fantastike sot pranë atij qe dashuroni dhe do doni qe te qëndroni çdo sekonde pranë tij. Ja qe dita ka edhe impenjime te tjera. Beqaret do dashurohen me një mik te ish te dashurit dhe kjo do jete arsyeja qe nuk do arrije dot t’ia shprehin ndjenjat. Ne planin financiar do jeni me shume fat. Gjendja do jete shume me e mire se kohet e fundit.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close